O nas

Kancelaria STEIDLER, LUTY, ADAMSKI – Adwokaci i Radcowie Prawni

to efekt współpracy adwokatów Wita SteidleraWojciecha Lutego oraz radcy prawnego Wojciecha Adamskiego, której celem było stworzenie kompleksowej i wyspecjalizowanej kancelarii prawnej, zapewniającej profesjonalną pomoc we wszystkich głównych dziedzinach prawa. Wiemy, że jeśli cele Klientów nie byłyby naszymi priorytetami, to nie mielibyśmy żadnych priorytetów. Dlatego każdy Klient jest tym najważniejszym a każdą zleconą nam sprawę traktujemy indywidualnie. Nasze zaangażowanie w połączeniu z wiedzą oraz doświadczeniem znacznie przybliżają do wygranej.

Jak działamy?

Wyznajemy zasadę, że jeśli czegoś się podejmujemy, to musimy zrobić to jak najlepiej. Dlatego też specjalizujemy się w tych dziedzinach prawa, na których się znamy. Dbamy o to, aby zasady współpracy z Klientem były jasne i czytelne.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie.

Każdą sprawę najpierw analizujemy przedstawiając Klientowi naszą opinię, oceniając możliwe ryzyko i szanse, a następnie opracowujemy strategię oraz dokładnie planujemy dalsze kroki. Myślimy kreatywnie i długofalowo, gdyż chcemy przewidzieć wszystkie konsekwencje podejmowanych działań. Staramy się poszukiwać najlepszych rozwiązań, nie wyłączając metod niestandardowych.

Wiemy, że jesteśmy od tego, aby zadbać o interesy naszych Klientów i to robimy.

Steidler, Luty, Adamski - Adwokaci i Radcowie Prawni - Kancelaria Kraków informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij