Kim jesteśmy?

Kancelaria „Steidler, Luty, Adamski – Adwokaci i Radcowie Prawni s.c.” jest efektem współpracy adwokata Wita Steidlera, adwokata Wojciecha Lutego oraz radcy prawnego Wojciecha Adamskiego. Celem zawiązania spółki było stworzenie kancelarii kompleksowej, w której zarówno przedsiębiorcy, jak też osoby fizyczne, będą mogli otrzymać wysokiej jakości pomoc prawną we wszystkich głównych dziedzinach prawa.

Nasza kancelaria jest zbudowana na solidnych fundamentach: wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu połączonych z innowacyjnym podejściem do świadczonych usług. Pozwoliło to nam stworzyć szeroki zakres specjalizacji i dostosować ofertę do oczekiwań naszych Klientów.

Jak działamy?

Wyznajemy zasadę, że jeśli czegoś się podejmujemy, to musimy zrobić to jak najlepiej.

Dlatego też specjalizujemy się w tych dziedzinach prawa, na których się znamy. Dbamy o to, aby zasady współpracy z Klientem były jasne i czytelne. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Każdą sprawę najpierw analizujemy przedstawiając Klientowi naszą opinię, oceniając możliwe ryzyko i szanse, a następnie opracowujemy strategię oraz dokładnie planujemy dalsze kroki. Myślimy kreatywnie i długofalowo, gdyż chcemy przewidzieć wszystkie konsekwencje podejmowanych działań. Staramy się poszukiwać najlepszych rozwiązań, nie wyłączając metod niestandardowych. Wiemy, że jesteśmy od tego, aby zadbać o interesy naszych Klientów i to robimy.