Upadłość i restrukturyzacja

Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego na każdym etapie postępowania. Upadłość mogą ogłosić dłużnicy będący osobą fizyczną i nieprowadzący działalności gospodarczej. To sposób na pozbycie się zaległych należności finansowych. Pomagamy ocenić, czy istnieją przesłanki do tego, by ogłosić upadłość konsumencką oraz przygotowujemy wnioski o ogłoszenie upadłości podmiotów gospodarczych. Sporządzamy też wszelkie pisma w sprawie i reprezentujemy Klientów przed sądami, organami oraz wierzycielami. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo stresująca może być upadłość konsumencka, dlatego nasza kancelaria zatrudnia rzetelnych pracowników, którzy są w stanie nie tylko sprostać problemowi, ale również być odpowiednim wsparciem dla Klienta. Dzięki temu możliwe jest częściowe lub całkowite oddłużenie osób nieradzących sobie ze spłatą zobowiązań. Upadłość pozwala na jednoczesne zaspokojenie roszczeń wierzycieli z dysponowanego przez nich majątku. Jednak aby wszystko przebiegło sprawnie i jak najkorzystniej, zaleca się skorzystanie z usług prawnych. Zarówno małe, jak i większe przedsiębiorstwa mogą ogłosić upadłość konsumencką. Kancelaria poprowadzi sprawę na wszystkich jej etapach. Niezależnie od stopnia jej skomplikowania.

Usługi adwokackie w zakresie prawa upadłościowego

Zapewniamy wnikliwą analizę wszystkich dokumentów oraz dokładne rozpatrzenie każdej sprawy. Nasi adwokaci prowadzą postępowania o upadłość i ogłaszanie upadłości konsumenckiej na wszystkich jej etapach. Osobom chcącym dokonać takiego czynu pomagamy zgromadzić całą niezbędną dokumentację. To wymagane podczas zgłaszania upadłości. Nierzadko to duża ilość akt, w związku z czym osoby bez adekwatnej wiedzy mogą czuć się zagubione. Nie łatwo jest ogłosić upadłość konsumencką. Kancelaria to zatem dobry wybór. Niepokój związany z nową sytuacją będzie o wiele mniejszy. Przygotowujemy również kompletne wnioski o upadłość. Reprezentujemy także Klienta na rozprawie przed sądem. Kiedy zostaje ogłoszona upadłość konsumencka, kancelaria nadzoruje sposób prowadzenia postępowania upadłościowego. Bierze w nim też aktywny udział, sporządzając w imieniu Klienta pisma i wnioski. W zakresie upadłości konsumenckiej kancelaria składa również sprzeciwy do listy wierzytelności oraz przygotowuje plan spłat lub wniosek o umorzenie zobowiązań upadłego. Wszelkie działania bazują na przemyślanych decyzjach, wiedzy i wieloletnim doświadczeniu.

Steidler, Luty, Adamski - Adwokaci i Radcowie Prawni - Kancelaria Kraków informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij