Upadłość i restrukturyzacja

Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego na każdym etapie postępowania. Pomagamy ocenić, czy istnieją przesłanki do tego, by ogłosić upadłość konsumencką oraz przygotowujemy wnioski o ogłoszenie upadłości podmiotów gospodarczych. Sporządzamy też wszelkie pisma w sprawie i reprezentujemy Klientów przed sądami, organami oraz wierzycielami. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo stresująca może być upadłość konsumencka, dlatego nasza kancelaria zatrudnia rzetelnych pracowników, którzy są w stanie nie tylko sprostać problemowi, ale również być odpowiednim wsparciem dla Klienta.

Usługi adwokackie w zakresie prawa upadłościowego

Zapewniamy wnikliwą analizę wszystkich dokumentów oraz dokładne rozpatrzenie każdej sprawy o upadłość. Nasi adwokaci prowadzą także postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej na wszystkich jej etapach. Osobom chcącym ogłosić upadłość pomagamy zgromadzić całą niezbędną dokumentację, przygotowujemy kompletny wniosek. Reprezentujemy też Klienta na rozprawie przed sądem. Kiedy zostaje ogłoszona upadłość konsumencka, kancelaria nadzoruje sposób prowadzenia postępowania. Bierze w nim też aktywny udział, sporządzając w imieniu Klienta pisma i wnioski, składając sprzeciwy do listy wierzytelności oraz przygotowując plan spłat lub wniosek o umorzenie zobowiązań upadłego.

Steidler, Luty, Adamski - Adwokaci i Radcowie Prawni - Kancelaria Kraków informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij