Spory sądowe

Główną specjalizacją naszej kancelarii, z siedzibą w Krakowie, jest reprezentowanie naszych Klientów w sprawach cywilnych przed sądami wszystkich instancji. Wiele godzin spędzonych na salach sądowych i setki sporządzonych pism pozwoliło nam stać się specjalistami w dziedzinie sporów sądowych. Zastępstwo procesowe to jednak nie tylko udział w rozprawach, lecz także wielogodzinne przygotowania, tworzenie dokumentacji procesowej, czuwanie nad prawidłowym przebiegiem procesu, a przede wszystkim przystąpienie do niego z właściwie i rzetelnie opracowaną strategią. Szukasz adwokata świadczącego usługi w Krakowie? Gwarantujemy doradztwo w zakresie prawa cywilnego i innych gałęzi.

Pomoc prawna w zakresie spraw cywilnych w Krakowie

Jako specjaliści w zakresie spraw cywilnych działający od wielu lat w Krakowie, do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, a wszelkie działania podejmujemy po dokładnym zapoznaniu się i wedle ustalonego z Klientem planu postępowania. Reprezentując naszych Klientów w postępowaniach w sprawach cywilnych, zawsze przedstawiamy pełen zasób informacji na temat szans odniesienia sukcesu oraz uprzedzamy o ewentualnym ryzyku. Chętnie podejmujemy się prowadzenia spraw trudnych, gdyż końcowy sukces daje podwójną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady ze strony adwokata z zakresu prawa cywilnego. Jesteśmy gotowi Ci pomóc.

Sprawy cywilne – doradztwo kancelarii w Krakowie

Świadczymy szeroki zakres usług dotyczący porad prawnych. Zapewniamy obsługę dedykowaną zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Reprezentujemy Klientów kancelarii w szczególności:

  • we wszelkich sprawach cywilnych i gospodarczych
  • w sprawach rodzinnych (np. rozwody, alimenty) oraz spadkowych (np. zachowek, stwierdzenie nabycia spadku);
  • w postępowaniach o podział majątku, dział spadku lub zniesienie współwłasności;
  • w sprawach dotyczących roszczeń z umów;
  • w sprawach o zapłatę;
  • w sprawach o odszkodowanie lub zadośćuczynienie;

Prowadząc dany proces staramy się uzyskać najkorzystniejsze rozstrzygnięcie przy możliwie jak najmniejszym zaangażowaniu czasowym oraz finansowym naszych Klientów.

Steidler, Luty, Adamski - Adwokaci i Radcowie Prawni - Kancelaria Kraków informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij