Podatki

Pomoc z zakresu podatków

Reprezentujemy Klientów w postępowaniach podatkowych, postępowaniach przed sądami oraz organami administracji publicznej. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące wszystkie aspekty działalności gospodarczej, w tym także sprawy podatkowe. Zalicza się do nich m.in. kwestie cen transferowych czy zgodności z prawem podatkowym. Niezależnie od rodzaju sprawy, wspieramy naszych Klientów na każdym etapie postępowania. Mogą oni liczyć na profesjonalne doradztwo dotyczące podatków, a także zaangażowanie prawników. Sprawy podatkowe powinny być rozwiązywane jak najszybciej. Dlatego zapraszamy do kontaktu każdego zainteresowanego.

Sprawy podatkowe – usługi kancelarii prawnej

Nasza kancelaria koncentruje się na prowadzeniu skomplikowanych spraw podatkowych. Udzielamy wsparcia w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z działalnością gospodarczą Klienta. Sprawy podatkowe bywają skomplikowane, dlatego w niektórych przypadkach warto skorzystać z pomocy specjalisty. Załatwiane są przez nas zarówno w formie pisemnej, jak i elektronicznej. Nasza oferta obejmuje różne aspekty prawa podatkowego. Doradzamy w takich kwestiach, jak podatki dochodowe, cła, akcyzy czy postępowania sądowo-administracyjne. Zajmujemy się również wydawaniem opinii prawno-podatkowych.

Wsparcie specjalisty dot. spraw podatkowych

Zapewniamy niezbędne wsparcie merytoryczne w zakresie podatków. Wyjaśnimy wszystkie niejasności dotyczące opodatkowania. Podatki to temat z wieloma kruczkami prawnymi. Jest jednak niezwykle istotny. Zdajemy sobie sprawę, jak zawiłe mogą się wydawać kwestie prawne związane z podatkami dla osób spoza branży. W związku z tym oferujemy profesjonalne doradztwo i obsługę prawną firm. Prowadzimy również sprawy podatkowe dla osób prawnych i fizycznych. Rozwiązywanie związanych z nimi złożonych zagadnień to nasz priorytet. Służymy fachową poradą w zakresie rozliczeń podatków w krajowych i zagranicznych transakcjach. VAT, podatek akcyzowy i cła są nam doskonale znane. W ciągu kilkunastu lat praktyki zawodowej obsługiwaliśmy rozmaite sprawy podatkowe. W każdym przypadku gwarantujemy doraźnie wsparcie oraz przemyślane rozwiązania.

Świadczymy pomoc prawną z zakresu:

  • podatku od towarów i usług
  • podatku dochodowego od osób prawnych
  • podatku dochodowego od osób fizycznych
  • podatku od spadków i darowizn
  • podatku od czynności cywilnoprawnych
  • podatków i opłat lokalnych
  • podatku akcyzowego
Steidler, Luty, Adamski - Adwokaci i Radcowie Prawni - Kancelaria Kraków informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij